مدیریت زمان یکی از مهمترین عواملی است که باعث می‌شود در وقت خود صرفه‌جویی کرده و زمان بیشتری بدست آوریم، علاوه بر این به ما کمک می‌کند عملکرد موثرتری در اعمال خود داشته باشیم که این نیز یک مزیت مهم برای رضایت از زندگی به شمار می‌رود.

اگر شما قصد دارید به یک روش عالی برای مدیریت زمان مسلط شوید که هم برنامه‌ریزی را درون خود داشته و هم مدیریت منابع، به جای درستی آمده‌اید زیرا در این مطلب به شرح روشی خواهیم پرداخت که لقب یک فرد حرفه‌ای را به شما می‌دهد اما شرح این روش چگونه است؟


مدیریت زمان و مزیت آن

قبل از اینکه آموزش خود را شروع کنیم، بد نیست نسبت به مدیریت زمان یک تعریف کامل و نسبت به مزیت آن اطلاع یابیم.

مدیریت زمان عبارت است از؛ روشی که به ما کمک می‌کند وقت در دسترس خود را تقسیم کرده و هر کاری را به آن تکه از زمان اختصاص دهیم تا در مصرف زمان صرفه‌جویی داشته باشیم.

مزیت این کار در آن است که صرفه جویی در زمان باعث می‌شود تا بتوانیم این منبع را به اندازه مصرف کرده و برای کارهای مهمتر وقت بیشتری بدست آوریم که نهایتاً سطح رضایت ما را از زندگی بیشتر کرده و باعث می‌شود از زندگی لذت بیشتری ببریم زیرا وقت بیشتری برای تفریح و یا رسیدن به کارهای مهمتری داریم.

اما آیا روشی وجود دارد که به ما کمک کند در همه منابع خود مثل: زمان، انرژی و هزینه مدیریت داشته و به ما یک برنامه‌ی حرفه‌ای جهت مدیریت زندگی خود در هر زمینه ای بدهد؟ پاسخ مثبت است!

برنامه‌ریزی و مدیریت‌زمان

تکنیکی فوق‌العاده کاربردی برای داشتن یک زندگیِ کاملاً حرفه‌ای و حساب شده. اولین روش قاعده‌مندی که می‌تواند از تمامی جنبه‌ها شما را پشتیبانی کرده و به شما لقب یک متخصص توسعه فردی را بدهد.

شروع

دوره بالا دقیقاً همان چیزی است که شما می‌خواهید تا بتوانید به یک شخص حرفه‌ای تبدیل شوید که برای هر کاری برنامه‌ای دارد.

بگذارید اینگونه بگوییم؛ وقتی می‌توانیم با یک برنامه حرفه‌ای به مدیریت زندگی خود بپردازیم که همه منابع ما را مدیریت کرده و به ما کمک می‌کند با اعتماد‌به‌نفس بیشتری زندگی کنیم، چرا فقط روی مدیریت زمان متمرکز باشیم؟


مدیریت زمان

اگر قصد دارید خلاصه‌ای ازدوره بالا را بررسی کنید بد نیست قبل از خرید دوره بالا، ادامه مقاله را نیز همراه باشید.

قصد داریم این روش را با توجه به جدول فوق آموزش ببینیم، این جدول خلاصه شده‌ی جدول اصلیِ دوره آموزشی ما است که در بالا به شما معرفی شد.


میزان الویت

میزان اولیت به معنای اهمیت آن عمل یا درس یا هر کاری است که قصد انجام آن را دارید، لطفاً با خود رو‌راست بوده و با توجه به الویتی که به کارهای‌تان می‌دهید، آن ها را از مهمترین در بخش «کار یا عمل» لیست کرده و سپس به سراغ فیلدهای دیگر بروید.


فیلدهای زمان، انرژی و هزینه

در این جدول شما با سه فیلد اصلی که منابع شما هستند روبه‌رو هستید، این فیلدها را با توجه به میزانی که مد نظر دارید یا الویتی که آن کار دارد، تعیین کرده و برنامه را تکمیل کنید.

این کار باعث می‌شود تا از مصرف بی‌رویه منابع در حین انجام کار جلوگیری کنید.

اما این تمام ماجرا نیست! اگر شما از دوره آموزشی زیر برای برنامه‌ریزی و مدیریت منابع استفاده کنید، بجای 4 فیلد با 11 فیلد عمودی روبه‌رو هستید که شامل؛ اگرها، شرح، مضمون، انجام سریع‌تر و... می‌شوند، این فیلدها به شما کمک می‌کنند تا برنامه‌ی فوق حرفه‌ای‌تری داشته باشید که 95 درصد از مردم هنوز از آن‌ها اطلاعی ندارند!

برنامه‌ریزی و مدیریت‌زمان

تکنیکی فوق‌العاده کاربردی برای داشتن یک زندگیِ کاملاً حرفه‌ای و حساب شده. اولین روش قاعده‌مندی که می‌تواند از تمامی جنبه‌ها شما را پشتیبانی کرده و به شما لقب یک متخصص توسعه فردی را بدهد.

شروع

ساعت‌ها آموزش در این دوره منتظر شما هستند تا حرفه‌ای‌تر باشید.


مراحل سه‌گانه موفقیت را بشناسید:

گام اول: نقشه‌ی ورود

دیدگاه عمیق؛ در شناخت نیاز انسان‌ها و با در دست داشتن ایده‌ی اولیه است. در این خصوص از دوره‌های موجود در این بخش استفاده نمایید تا نقشه‌ی اولیه را بدست آورید.

شروع

گام دوم: کسب مهارت

دومین فاکتور موفقیت، داشتن مهارتی برای شروع یا عملی کردن ایده است، ما در تیم حرفه‌ایِ آموزشی خود دوره‌های تخصصی کسب مهارت را برای‌تان ایجاد نمودیم تا حرفه‌ای‌تر از همه، استارت یادگیری خود را بزنید.

شروع

گام سوم: زندگیِ حرفه‌ای

گام آخر را با یک برنامه‌ی حساب شده برای مدیریت کاملِ زندگی خود تکمیل کنید تا تمام فاکتور‌های یک فرد «فراموفق» را بدست آورید، این مزیتی است که باعث می‌شود؛ هم در کسب‌وکار و هم زندگی شخصی خود سریع‌تر و قوی‌تر از هر شخص موفق دیگری به اهداف خود برسید.

شروع