مهرداد جیرانی کمالی

مشاور کسب‌وکار، کارشناس بهبود فرایند و بنیان‌گذار روش‌های نوین برنامه‌ریزی و ایده‌پردازی


موسس استارت‌آپ‌های:


وینکت | WinKet

نرم‌افزاری تحت ویندوز است که به کاربران خود اجازه می‌دهد به برنامه‌ها، بازی‌ها، کتاب‌ها، موسیقی و فیلم‌های به‌روز، دسترسی مستقیم داشته باشد. این نرم‌افزار مختص به کامپیوتر و لپ‌تاپ‌ها می‌باشد و استفاده از آن کاملاً رایگان است.

دانلود مستقیم

مهرافزار | MehrWare

یک استودیوی کامل برای ساخت و توسعه‌ی برنامه‌های آموزشی است که در حوزه‌ی کودکان و سیستم‌عامل اندروید فعالیت می‌کند. برای مشاهده محصولات این استودیو در پلتفرم کافه بازار از دکمه‌ی روبه‌رو استفاده کنید.

ورود به صفحه

تیم نویسندگی | Writing team

یک تیم کامل از کارشناسان نویسندگی و تولید محتوا، برای ارائه‌ی محصولات مربوطه و سرویس‌های مرتبط به نگارش و تولید محتوا. این استارت‌آپ یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌های فعال در زمینه‌ی نویسندگی می‌باشد،

ورود


تجربه بهر همه دردی دواست

تجربه را تجربه کردن خطاست

استفاده از تجربیات کسی که بارها و بارها شکست خورده تا به اهداف خود برسد، به شما مزیتی می‌دهد تا سریع‌تر از حالت عادی به موفقیت برسید، دوره‌هایی که در این وبسایت قابل خریداری هستند، کاملاً بر پایه تجربیات استوارند.


"من این تضمین را به شما می‌دهم که اگر حتی یک کلمه از آموزه‌هایی که در دوره‌ها تدریس می‌کنم را تجربه نکرده بودم، هرگز به شما نمی‌گفتم"


چون دانا نماید به کاری درنگ

به پیروزی آرد جهانی به چنگ

شناخت مسیری که در آن قدم برمی‌داریم، نقشه‌ای به ما می‌دهد تا به پستی بلندی‌های راه چیره شویم، این در حالی قابل استفاده است که هم پتانسیل لازمه را داریم و هم برنامه‌ای دقیق برای مدیریت منابع. هر زمان که این سه عنصر: نقشه، مهارت و برنامه در دست‌تان باشد، موفقیت شما تضمینی است.


"سعی کنید حدالامکان از ابتدا، دوره‌ها را استارت بزنید تا بتوانید به هر سه فاکتورِ نامبرده، به اندازی کافی تسلط داشته باشید."

نقشه ورود | کسب مهارت | زندگی حرفه‌ای


به هنگام سختی، مشو نا امید

که ابر سیه، بارد آب سفید

این تعریفی است که هرکدام از ما در هنگام سختی‌هایمان، به نوع مختص به خودمان، با خود می‌گوییم تا مبادا از زندگی نا امید شویم..! برای بدست آوردن انگیزه بیشتر، می‌توانید در اینستاگرام، به خانواده ما بپیوندید تا به رشد این خانواده کمک کرده و هر هفته چند جمله انگیزشی ببینید.


 آدرس اینستاگرام: