ایده‌ها، مهمترین فاکتور ایجاد یک چیز هستند و روش‌های ایده‌پردازی تنها کلید رسیدن به این ایده‌‌‎ها! در این مطلب قصد داریم چگونگیِ ایده‌پردازی را بررسی کرده و بهترین روش‌ ایده‌پردازی را به شما معرفی کنیم، اگر قصد دارید یک ایده‌پرداز باشید که توانایی ایجاد بهترین ایده‌ها را داشته باشد، به جای درستی آمده‌اید.


ایده چیست؟

سوالی که قبل از ورود به مباحث لازم است بدان بپردازیم، مفهوم مورد انتظارمان از کلمه ایده است.

ایده در یک تعریف کلی، عبارت است از؛ یک فکر یا تصویر ذهنی برای ایجاد هر چیزی که قبلا عملی نشده است. آن ایده می‌تواند برای ایجاد یک کتاب گرفته تا حتی یک اپلیکیشنی خاص به‌کار رود. در واقع ایده یک نقشه اجمالی است که در ذهن داریم.

از جنبه معنی و ریشه، این واژه از زبان فرانسوی می‌آید و به معنای «اندیشه» به کار می‌رفت. اما امروزه در میان جوامع مختلف به معنی فکر‌نو به‌شمار می‌رود.


روش‌های ایده پردازی؟

همان‌طور که می‌دانید، برای رسیدن به هر مقصدی لازم است از راهی عبور کنیم و ایده‌پردازی نیز به همین ترتیب شامل روشی قاعده‌مند می‌شود که به ما اجازه می‌دهد بتوانیم توسط آن به اهداف مد نظر خود برسیم.

جالب است بدانید، ایده‌پردازی اولین قدم از موفقیت است و تمام افراد موفق در دنیا، ابتدا با یک ایده شروع کرده‌اند!


بهترین روش برای این کار چیست؟

یک روش‌ ایده‌پردازیِ خوب بایستی بتواند دست شخص را برای ایجاد هر ایده‌ای در هر قالبی مثل: کتاب، برنامه، فیلم، موسیقی، خوردنی و... باز بگذارد تا نهایتاً شخص بتواند به بهترین ایده‌های آن قالب برسد.

دوره‌ی حرفه‌ایِ ایده‌پردازی

ایده ناب انسان را می‌سازد! به برترین روش‌های ایده‌پردازی و نیازسنجی مسلط شوید تا بتوانید هر ایده‌ای در هر زمینه‌ای ایجاد کرده و آن را قوی‌تر از هر فرد موفقِ دیگری عملی کنید.

شروع


دوره‌ی بالا یکی از برترین روش‌هایی است که به شما اجازه می‌دهد بتوانید به توانایی ایجاد ایده‌های ناب تسلط یافته و آن‌ها را به بهترین شکل بسنجید.


این دوره مربوط به گام‌های سه‌گانه موفقیت است، جهت مشاهده‌ی کامل دوره‌ها از لینک‌های زیر اقدام نمایید:

گام اول: نقشه‌ی ورود

دیدگاه عمیق؛ در شناخت نیاز انسان‌ها و با در دست داشتن ایده‌ی اولیه است. در این خصوص از دوره‌های موجود در این بخش استفاده نمایید تا نقشه‌ی اولیه را بدست آورید.

شروع

گام دوم: کسب مهارت

دومین فاکتور موفقیت، داشتن مهارتی برای شروع یا عملی کردن ایده است، ما در تیم حرفه‌ایِ آموزشی خود دوره‌های تخصصی کسب مهارت را برای‌تان ایجاد نمودیم تا حرفه‌ای‌تر از همه، استارت یادگیری خود را بزنید.

شروع

گام سوم: زندگیِ حرفه‌ای

گام آخر را با یک برنامه‌ی حساب شده برای مدیریت کاملِ زندگی خود تکمیل کنید تا تمام فاکتور‌های یک فرد «فراموفق» را بدست آورید، این مزیتی است که باعث می‌شود؛ هم در کسب‌وکار و هم زندگی شخصی خود سریع‌تر و قوی‌تر از هر شخص موفق دیگری به اهداف خود برسید.

شروع