موفقیت به معنای رسیدن به اهداف مد نظرمان در زندگی است، گاهی موفقیت در اهداف کوتاه مدت است و گاهی نیز در اهداف بلند مدت‌مان خلاصه می‌شود، در این مطلب قصد داریم نسبت به اولین گامی که در موفقیت ما در فرایند زندگی لازم و ضروری است آشنا شویم. اگر شما اهل پیشرفت هستید یا می‌خواهید به مراحل موفقیت آشنایی لازم را بدست آورید، به جای درستی آمده‌اید.


موفقیت چیست؟

زمانی که ما در زندگی اهدافی را برای خود تعیین می‌کنیم، برای مثال رسیدن به اولین یک میلیارد، یا خرید اولین خانه با پول خودمان؛ لازم است راهی را برای رسیدن به این اهداف طی کنیم که همان مسیر موفقیت نام دارد. 

برای رسیدن به اینگونه اهداف، راه‌های فراوانی وجود دارند که هنگام دسته‌بندی، به دو مسیر تقلیدی و نوین تقسیم میشوند.


روش تقلیدی

روش‌های تقلیدی همان روش‌هایی هستند که از گذشته میان افراد رواج داشته و مورد استفاده قرار می‌گرفت، برای مثال شخصی شغل پدر خود را ادامه می‌داد یا شخصی دیگر، مشغول کسب‌وکاری می‌شد که قبلاْ نیز عملی شده بود. این نوع روش به دلیل فعالیت فراوانِ اشخاص، سوددهی لازمه را نداشته و برای بسیاری از افراد، معمولا چیزی جز درجا زدن نیست.


روش نوین

روش نوین اما به معنای ایجاد کسب‌وکارهایی است که قبلاعملی نشده‌اند و بستر خوبی برای کسب درآمد به شمار می‌روند.

افرادی مثل: بیل گیتس، ایلان ماسک، جف بیزوس و.. دقیقا همان افرادی هستند که با روش‌های نوین توانستند به ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شوند. اما چگونه؟


ایده؛ مصداقی از روش نوین

وقتی به زندگی افراد موفق نگاهی عمیق داشته باشیم، متوجه وجود چیزی به‌نام «ایده» خواهیم شد. مایکروسافت، آمازون، سونی، تسلا موتورز و... این‌ها ایده‌هایی هستند که توانستند میلیارد‌ها دلار برای صاحبین خود به ارمغان بیآورند.

یک روش ایده‌پردازی عالی می‌تواند به شما این امکان را بدهد که برای هر قالبی مثل؛ اپلیکیشن، دستگاه، کتاب، موسیقی، فیلم، فایل، کسب‌وکار و... ایده‌های نابی بدهید که هیچ‌گاه عملی نشده‌اند و سپس با عملی کردن‌شان، صاحب استارت‌آپ شخصی خود باشید.

دوره‌ی حرفه‌ایِ ایده‌پردازی

ایده ناب انسان را می‌سازد! به برترین روش‌های ایده‌پردازی و نیازسنجی مسلط شوید تا بتوانید هر ایده‌ای در هر زمینه‌ای ایجاد کرده و آن را قوی‌تر از هر فرد موفقِ دیگری عملی کنید.

شروع


دوره بالا دقیقاً همان چیزی است که شما، برای موفقیت خود لازم دارید. یک پکیج کامل از دستورالعمل‌های ساختاربندی شده که موفقیت شما را در قدم اول تضمین می‌کند.


اگر دوست دارید از روش‌های تقلیدی استفاده کرده و باز هم در آن روش بهترین کسب‌وکار موجود باشید، می‌توانید با استفاده از دوره انتخاب شغل که در زیر می‌بینید استارت خود را برای اولین گام موفقیت بزنید:

دوره‌ی انتخاب شغل

یک شخص کاربلد، قبل از ورود به هر حیطه‌ای ابتدا آن را از نظر سوددهی، میزان ریسک و... تحلیل کرده و سپس با اعتماد به نفس وارد آن می‌شود تا آن بازار را قبضه کند! اما این تمام ماجرا نیست...

شروع


در این مطلب سعی شد علاوه بر آشنایی با گام اولیه موفقیت، دوره‌های فوق‌العاده موثری در این زمینه نیز به شما معرفی شوند تا بتوانید بهترین تصمیم خود را بگیرید. 

گام‌های دیگر موفقیت را بررسی کنید:

گام اول: نقشه‌ی ورود

دیدگاه عمیق؛ در شناخت نیاز انسان‌ها و با در دست داشتن ایده‌ی اولیه است. در این خصوص از دوره‌های موجود در این بخش استفاده نمایید تا نقشه‌ی اولیه را بدست آورید.

شروع

گام دوم: کسب مهارت

دومین فاکتور موفقیت، داشتن مهارتی برای شروع یا عملی کردن ایده است، ما در تیم حرفه‌ایِ آموزشی خود دوره‌های تخصصی کسب مهارت را برای‌تان ایجاد نمودیم تا حرفه‌ای‌تر از همه، استارت یادگیری خود را بزنید.

شروع

گام سوم: زندگیِ حرفه‌ای

گام آخر را با یک برنامه‌ی حساب شده برای مدیریت کاملِ زندگی خود تکمیل کنید تا تمام فاکتور‌های یک فرد «فراموفق» را بدست آورید، این مزیتی است که باعث می‌شود؛ هم در کسب‌وکار و هم زندگی شخصی خود سریع‌تر و قوی‌تر از هر شخص موفق دیگری به اهداف خود برسید.

شروع