شغل یکی از مهمترین عواملی است که می‌تواند هزینه بقا و ادامه مسیرمان را تامین کند، حال چقدر عالی می‌شود به مشاغلی مشغول شویم که هم در حالا و هم در آینده توانایی قبضه کردن بازار را داشته باشند.

این مزیتی است که وقتی در عصر آینده بسیاری از مشاغل از بین می‌روند، اجازه می‌دهد بتوانیم استوار، در خط کسب‌وکاری خود به‌ایستیم و به کسب‌‌ درآمد خود ادامه دهیم.

اگر شما به دنبال شناخت و یادگیری مشاغلی هستید که می‌توانند هم برای حال برای آینده نیز سوددهی داشته باشند، به جای درستی آمده‌اید. زیرا با مهارت‌هایی آشنا خواهید شد که امنیت مالی شما را تضمین می‌کنند.


طراحی گرافیک

این شغل از مهمترین مشاغلی است که بر روی ایجاد و ویرایش تصاویر فعالیت می‌کند.

اگر کمی عمیق‌تر به عصر امروز نگاه کنیم، متوجه حضور سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌هایی خواهیم شد که هر‌روزه با آن‌ها سروکار داریم.

طراحی گرافیک یعنی کار بر روی هرآنچه که در یک صفحه می‌بینیم، رابط کاربریِ محصولاتِ نام‌برده، لوگو، پوستر، بنر، دکمه‌ها و... همه و همه توسط طراحی گرافیک اجرا می‌شوند و این آینده افرادی که در این حرفه هستند را تضمین می‌کند، اللخصوص در نشر دیجیتال که سوددهی بیشتری دارد.

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید که با آموزه‌های به‌روز و دیجیتال محور تدریس می‌شود:

طراحی گرافیک

مهارت‌هایی برای ایجاد و ویرایش هر تصویری. نحوه‌ی ساخت و ادیت؛ بنر، پوستر، کارت ویزیت، رابط کاربری، اجزای متحرک، فتومونتاژ و تصاویری که با دوربین گرفته می‌شوند.

شروع پیش‌نمایش دوره‌


برنامه‌سازی

موبایل‌ها و کامپیوترها بستر بزرگی برای کسب درآمد هستند، چون؛ کاربران زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

اگر شما بتوانید به ایجاد نرم‌افزارهای آموزشی یا تبدیل ایده‌های خود به برنامه مشغول شوید، آینده شغلی شما  همیشه برقرار است! چون روز‌به‌روز به کاربران موبایل‌ها و کامپیوترها افزوده می‌شود و این یعنی فروش بیشتر محصولات شما.

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید:

برنامه‌سازی بدون کدنویسی

تخصص ایجاد هر برنامه‌ای برای هر دستگاهی. نحوه‌ی ساخت و انتشار: برنامه‌های اندرویدی، برنامه‌های ای او اس و نرم‌افزارهای ویندوزی برای کامپیوتر و لپ تاپ‌ها.

شروع پیش‌نمایش دوره‌


تدوین ویدئو

قالب‌های ویدئویی زیادی وجود دارند از جمله: موزیک‌ویدئو، فیلم‌های عروسی، کلیپ‌های آموزشی و.. که ایجاد و تدوین‌شان وجود فردی خبره را در این زمینه طلب می‌کنند.

این مهارت در آینده می‌تواند جایگاه خوبی در میان کسب‌وکارها داشته باشد زیرا ویدئو همیشه بیننده‌گان و مشتریان خود را دارد.

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید:

ساخت و تدوین ویدئو

یادگیری ویرایش و ساخت تخصصیِ انواع ویدئو. نحوه‌ی ایجاد و اعمال: افکت‌های حرفه‌ای، ترانزیشین‌ها، تدوین حرفه‌ای و تجاری، فوتیج‌ها، تایتل‌ها و متحرک‌سازی هر جسمی.

شروع پیش‌نمایش دوره‌


تدوین صوت

کتاب‌های صوتی، میکس‌های موسیقی، پادکست‌های آموزشی و محصولات زیاد دیگری هستند که در قالب صوت ایجاد و منتشر می‌شوند. کاربران به صوت‌های حرفه‌ای تمایل بیشتری نشان داده و منتشر کنند‌گان در رقابت‌اند تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت منتشر کنند. اگر شما به توانایی تدوین صوت مسلط باشید، علاوه بر خدمات‌دهی در این زمینه، می‌توانید رسانه شخصی خود را ایجاد کرده و محصولات صوتی خود را به فروش برسانید. 

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید:

ساخت و تدوین صوت

دانش ایجاد و ویرایش هر نوع فایل صوتی. نحوه‌ی تولید و ادیت: کتاب‌های صوتی، پادکست، میکس‌های موسیقی، حذف نویز یا صدای خواننده، بهبود و ترمیم صدا و...

شروع پیش‌نمایش دوره‌


نویسندگی و تولید محتوا

متن‌ها عمده قالب‌هایی هستند که در همه‌جا دیده می‌شوند! از مقالات سایت‌ها گرفته تا متون ادبی و کتاب‌های الکترونیکی. اما چه کسی این‌ها را ایجاد و ویرایش می‌کند؟ 

شما با یادگیری مهارت نویسندگی و تولید محتوا می‌توانید با ارائه خدمات مربوطه، پول خوبی بدست آورید زیرا متن‌ها هیچ‌گاه منقرض نخواهند شد بلکه بیشتر نیز خواهند شد.

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید:

نویسندگی و تولیدمحتوا

مهارت نگارش هر متنی برای هر هدفی. یادگیری ایجاد: متون ادبی مثل داستان، نامه‌نگاری، مقالات متنی، اصول کسب درآمد از نویسندگی و نحوه تولید محتوا و...

شروع پیش‌نمایش دوره‌


تخصص کامپیوتر

کامپیوترها، لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌ها، دستگاهایی هستند که تقریباً همه افراد یک یا دو عدد از آن‌ها را دارند. این دستگاه‌ها ممکن است گاهی از نظر سخت‌افزار و گاهی نیز از نظر نرم‌افزار دچار اشکال شوند که باید کسی باشد تا این مشکلات را رفع کند.

شما می‌توانید با ارائه خدمات تعمیرات که همیشه بازار خوبی دارد به کسب درآمد از این زمینه مشغول شده و آینده خود را تضمین کنید.

برای یادگیری این مهارت، می‌توانید از دوره زیر استفاده نمایید، این دوره کاملاً به‌روز می‌باشد:

دوره متخصص کامپیوتر

علوم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر دستگاهی. نحوه راه‌اندازی و تعمیر تخصصیِ: انواع لپ‌تاپ‌ها، انواع کامپیوترهای خانگی، گوشی‌های موبایل، نصب سیستم‌عامل‌ و...

شروع پیش‌نمایش دوره‌


دراین مطلب سعی شد، بهترین مهارت‌های کسب‌وکاری که می‌توانند پتانسیل درآمدی خوبی برای حال و آینده داشته باشند را بررسی و خدمت‌تان ارائه شوند، با این حساب، درصورتی که حس می‌کنید برای انتخاب شغل خود نیاز به کمک دارید، می‌توانید از دوره انتخاب شغل زیر استفاده نمایید:

دوره‌ی انتخاب شغل

یک شخص کاربلد، قبل از ورود به هر حیطه‌ای ابتدا آن را از نظر سوددهی، میزان ریسک و... تحلیل کرده و سپس با اعتماد به نفس وارد آن می‌شود تا آن بازار را قبضه کند! اما این تمام ماجرا نیست...

شروع


اگر نیاز به کمک حرفه‌ای‌تری دارید، می‌توانید مشاوره شغلی خود را ثبت کنید:

رزرو وقت

برای دریافت مشاوره‌ی تخصصی، می‌توانید از میان مشاوره‌ی حضوری، تلفنی و یا مکاتبه‌ای، یک نوع را انتخاب کرده و رزرو خود را با موفقیت ثبت کنید.

ثبت مشاوره


برای یادگیری روش ایده‌پردازی نیز می‌توانید از دوره‌ی شگفت‌انگیز زیر استفاده نمایید:


دوره‌ی حرفه‌ایِ ایده‌پردازی

ایده ناب انسان را می‌سازد! به برترین روش‌های ایده‌پردازی و نیازسنجی مسلط شوید تا بتوانید هر ایده‌ای در هر زمینه‌ای ایجاد کرده و آن را قوی‌تر از هر فرد موفقِ دیگری عملی کنید.

شروع