ایده‌ها به مثابه نقشه‌ی ایجاد چیزی هستند که گاهی به سرمان می‌زنند، اپلیکیشن‌ها یکی از پرسودترین مواردی هستند که می‌توان برایشان ایده‌پردازی کرد!

در این مطلب قصد داریم با بهترین ایده‌های اپلیکیشنی آشنا شده و چند دوره‌ی مرتبط را نیز باهم ببینیم.


ساخت اپلیکیشن؟

قبل از رفتن به سراغ ایده‌ها، اگر قصد دارید برنامه سازی را شروع کنید، می‌توانید با استفاده از دوره رایگان آموزشی زیر این علم را بهتر و اصولی تر از هر شخص دیگری یاد بگیرید:

برنامه‌سازی بدون کدنویسی

تخصص ایجاد هر برنامه‌ای برای هر دستگاهی. نحوه‌ی ساخت و انتشار: برنامه‌های اندرویدی، برنامه‌های ای او اس و نرم‌افزارهای ویندوزی برای کامپیوتر و لپ تاپ‌ها.

در یوتیوب رایگان ببینید پیش‌نمایش دوره‌


ایده‌های ناب برای ساخت اپلیکیشن

در ادامه سعی داریم بهترین ایده‌هایی که می‌توانید با عملی کردنشان به سود برسید را بررسی کنیم. 

لازم به ذکر است این ایده‌ها کاملاً اختصاصی ایجاد شده‌اند و هر ماه این مطلب به‌روز می‌شود.


مهندس یار

امروزه مهندسان یا پیمان‌کاران به برنامه‌ای نیاز دارند تا با دادن متراژ دیوار، میزان مصالحِ؛ گچ، آجر، سیمان، کاشی و... غیره را بدست بیآورند.

شما می‌توانید با استفاده از یکسری محاسبات از پیش تعیین شده، این برنامه را ساخته و با قیمتی مناسب در مارکت‌ها عرضه کنید.


خانه یار

برنامه‌ای که بتواند دستورالعمل‌های نگهداری، تعمیر و تزئین خانه را به افراد آموزش بدهد، مطمعناً می‌تواند به یک برنامه پرسود تبدیل شود. حتی شما می‌توانید فروشگاه لوازم خانه را نیز در برنامه خود اضافه کنید تا افراد موارد لازم‌شان را نیز از همان بخش بخرند.ماشین یار

می‌توانید با ساخت برنامه‌ای که دستورالعمل‌های نگهداری از خودروهای پر‌استفاده، مثل؛ پژو، پراید و... می‌دهد، صاحب استارت‌آپ خود شوید. حتی می‌توانید با استفاده از اینترنت، آموزش‌های لازمه را وارد برنامه کرده بخشی هم مثل تعمیرات سیار به برنامه خود اضافه کنید تا کاربر بتواند سفارش تعمیرات اتوموبیل خود را ثبت کند.


رابطه یار

برنامه‌ای که بتواند با داشتن مجموعه‌ی کاملی از آموزش‌های روانشناسی، به بهبود روابط میان افراد کمک کند، مطمعناً فروش خوبی خواهد داشت.

تصور کنید برنامه شما لیستی از آموزش‌هایی مثل زبان بدن، فن بیان، قدرت جذبه و... را دارد که بخش‌هایی از آن‌ها پولی هستند، کاربران با خریدشان می‌توانند به بهبود روابط خود کمک کرده و پولی هم نصیب شما گردد.


خدمات یار

اگر دارای تخصص خاصی می‌باشید، مثل تعمیرات موبایل یا تخصص کامپیوتر، می‌توانید با ساخت اپلیکیشنی خدماتی به کاربران، خدمات آنلاین خود را ارائه داده و کسب درآمد کنید. حتی می‌توانید با ساخت برنامه‌ای فروشگاهی مثل نانوایی یا سوپرمارکت محله، با ارائه خدمات آنلاین به مشتریان خود پول خوبی کسب کنید.ایده‌های بیشتری لازم دارید؟

دوره شگفت‌انگیز زیر را امتحان کنید:

دوره‌ی حرفه‌ایِ ایده‌پردازی

ایده ناب انسان را می‌سازد! به برترین روش‌های ایده‌پردازی و نیازسنجی مسلط شوید تا بتوانید هر ایده‌ای در هر زمینه‌ای ایجاد کرده و آن را قوی‌تر از هر فرد موفقِ دیگری عملی کنید.

شروع